BiletAntalya.com'a Kimler Tesisini Ekleyebilir?
BiletAntalya.com'a, Antalya'daki tüm eğlence ve tema parkları, yeme, içme, eğlence, aktivite ve etkinlik merkezleri, ücretsiz kayıt olup, tanıtım hizmetlerinden faydalanabilir. 

BiletAntalya.com ile Çok Dilde Dünyaya Tanıtım Yapın. 
BiletAntalya.com tesisinizi ve hizmetlerinizi, 12 ayrı dilde tanıtımını yapar; internet üzerinde kolayca bulunup ve ulaşılabilir olmasını sağlar.

BiletAntalya.com Yerli ve Yabancıya Farklı Fiyattan Satış İmkanı Sunar. 
BiletAntalya.com sadece yerli müşterilerin lokal indirimli TL fiyatı görmesine ve satın almasına izin verir; yabancılar sadece normal dövizli fiyatları görüp alabilirler.

BiletAntalya.com ile Masrafsız  Ödeme Alın.
BiletAntalya.com ile kredi kartıyla online ödeme alabilirsiniz. Online ödeme alabilmek için ayrıca bir masraf ve komisyon ödemezsiniz. 

BiletAntalya.com ile Internette Daha Görünür Olursunuz.
Google Sertifikalı Adwords iş ortağı olan BiletAntalya.com, tesisinizi internet aramalarında ilk sırada göstermeyi garanti eder .

BiletAntalya.com Tesisinizi Nasıl Daha İyi Tanıtır?
Biletantalya.com dışında yüzlerce otel, acente ve transfer firmasının web sayfasında gösterilir; o kurumlarda yapılan rezervasyon sonrası gönderilen maillerde tesisinizi tavsiye eder.

BiletAntalya.com ile siz de En iyilerin Arasına Katılın.
Biletantalya.com,  İsfanbul, ViaSea, Antalya Akvaryum, Olimpos Teleferik gibi Antalya ve Türkiye'nin en büyük eğlence ve tema parklarının kullandığı online satış teknolojisini kullanır. Siz de BiletAntalya.com'a tesisinizi ekleyin, internette daha çok satış yapın.

Kayıt Olmak İçin Buraya Tıklayınız

Tesisiniz eklemek için sadece bir kaç dakika ayırarak gelen formu doldurmanız yeterlidir. Uzman ekibimiz en geç 24 saat içerisinde sizi arayarak tesisinizi online satışa açacaktır.

 

Call Center