Antalya'da yapılacak bir çok etkinlikten biri de, bedeninizi ve ruhunuzu dinlendirip, arındırabileceğiniz; tüm stresinizi atıp dinç bir haftaya başlayabileceğiniz bir gün geçirmek. Antalya'nın gözde Spa merkezleri böyle bir gün geçirmenizi garanti ediyor. Antalya'da bulunan bir çok güzel Spa merkezinden sizin için beş tanesini derledik. biletantalya.com'dan alacağınız en ekonomik masaj paketleriyle, sizde muhteşem bir gün geçirin.

1- Rixos Downtown Spa 

Gerçek bir arınma; Anjana SPA...Anjana SPA’da marifetli parmakların sihrinde unutulmayacak anlar yaşayacak, zihninizin ve bedeninizin yenilendiğini hissedeceksiniz. Modern mimarisi ve muhteşem atmosferi ile alışılmışın dışında bir dinlenme ortamı sunan Anjana SPA’da, Uzakdoğu terapilerinin yanı sıra birbirinden muhteşem Asya ve Avrupa masaj ve bakım hizmetlerinden yararlanabilir, uzman terapistler eşliğinde dünyanın en gözde SPA terapi ve masajlarını deneyimleme fırsatını yakalayabilirsiniz. Osmanlı saray hamamlarından ilham alınarak tasarlanan Anjana SPA’da geleneksel Türk hamamında uygulanan sıra dışı bakımların yanı sıra birbirinden farklı terapilerle eşsiz ve sıra dışı bir SPA deneyimi yaşarken, uluslararası markalar ile cilt ve vücut bakımları yaptırabilirsiniz. En ekonomik masaj paketleri için lütfen buraya tıklayınız. 

 

2- Akra Barut Hotel Spa

Beden ve ruh arasındaki kusursuz denge; hayatı mutlu ve sağlıklı kılan unsurların en önemlisi. Barut Lara, zihinsel ve fiziksel olarak yenilenip tazeleneceğiniz SPA & Wellness deneyimleri sunuyor. Uzakdoğu’nun mistik dokunuşları, doğu kültürünün binlerce yıllık ritüeli Türk Hamamı ve Türk Hamamına çağdaş bir yaklaşım Thalasso hamamı... Huzurun, arınmanın ve tazelenmenin keyifli yolculuğu. Barut Lara, T.C. Sağlık Bakanlığı Thalassoterapi İşletme Belgesi sahibidir. En uygun Akra Barut masaj paketi için buraya tıkla, harika bir gün geçir!

 

3- Hotel Su Spa

Sağlığın, güzelliğin ve gençleşmenin sırları…Arkanıza yaslanın, gevşeyin ve temizleyici suların ve doğal aromaların hoş bir heyecan veren töreni için size sarmasına izin verin.La Delmare Life Club duygularınızı okşayacak ve size barış, sükunet ve ferahlık olan yerlere götürecektir. Aroma, renk ve seslerin birbirine karıştığı yerde ruhunuzu gevşetin, depolayın ve yenileyin. SPA uygulamaları beden ve ruhun kokulu temaslarla nazikçe baştan çıkarır, günlük hayatın zorlukları ile yıpranmış yorgun ruhları iyileştirir, besler ve gevşetir. Bali’nin yıllardır uygulanan gelenekselleşmiş terapilerinin tadına varın ve kendi saflığınızın yansımalarını keşfedin. Hotel Su'nun en ekonomik masaj paketi burada!

 

4- Ramada Plaza City Club SPA

Ramada Plaza Antalya tatil ve iş seyahatlerinizi konfor, lüks ve eğlence ile buluştururken, bir taraftan da sizi tarihin içinde büyülü bir gezintiye davet ediyor. Akdenizin Toros dağlarıyla kucaklaşıp göz alabildiğince uzandığı yerde Antalya’yı bir dantel gibi işleyen doğa harikası falezlerin üzerinde denize sıfır, Resort tadında şehirle iç içe yeni bir tatil deneyimi sizleri bekliyor. Ramada Plaza City Club SPA & Fitness, 2700 m2 üzerine kurulu, teknoloji desteği ile donatılmış kendine özel katında; City Club SPA ve City Club Fitness Center bölümleriyle sizleri bekliyor. Bedeninize ve ruhunuza keyifli bir yolculuk yaşatacak, zengin masaj çeşitleri, cilt ve vücut bakımları ile sağlıklı ve kaliteli bir hayata sahip olacaksınız. Ramada Plaza'da masj için en uygun biletlere buradan ulaşabilirsiniz.

 

5- Crown Plaza Antalya Spa

Ayrıcalıklı bakım ve sağlık hizmetleri sizi bekliyor. Tazeleyici bir arınma hissedecek; masaj, terapi ve güzellik uygulamalarıyla bedeniniz kadar zihninizin de yenilendiğini göreceksiniz. Dilerseniz genel kullanıma açık Zeus SPA merkezinde eşinizle ve ailenizle birlikte, dilerseniz de sadece kadın misafirlere özel Aphrodite SPA merkezinde tüm bu hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Call Center