Antalya'da yaz sezonunun uzun olması, bir çok etkinliği yapmak için fırsat veriyor. Sadece yazın yapılabilecek bol sulu, bol kumlu, eğlenceli, şaşırtıcı etkinlik listemiz ise şöyle...

1- Sand Land Kum Heykel Müzesi

Lara Sahilinde yer alan Sand Land, dünyanın çeşitli ülkelerinden katılan kum heykel sanatçıları tarafından yapılan eserlerin sergilendiği, 10 bin m2 alana yayılmış muazzam bir görsel şölen. Antalya'nın yağmursuz yaz ayları için ideal bir etkinlik. Işıklandırmalarıyla da gündüzden farklı bir deneyim yaşamak için akşamları gitmeyi de tercih edebilirsiniz.

2- Dolphinland - Yunuslarla Yüzme

Antalya merkezde cennetten bir köşe.. Aquland'ın içinde yer alan Dolphinland'da unutulmaz bir deneyim için Yunuslarla yüzebilir, eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz. 

3- Dalış Turu

Kışın da yapılabilmesine rağmen yazın yapılması tercih edilen dalış sporu için, Antalya bir çok dalış alanına sahip. İster balık türlerini ve mercanlarını izlemek isteyin, ister bir batığı keşfetmek isteyin. Su dünyasında görecek çok şey var...

4- Aqualand Su Kaydırakları

Şehir merkezinde yer alan Aqualand'da sınırsız eğlencenin tadını çıkarın. Dev kaydırakların ve dalga havuzunun yeraldığı Aqualand'de yetişkin, çocuk demeden eğlencenin doruklarına çıkın. 

5- Tekne Turu

Antalya'da tekne turu yapılmadan dönülmemeli. İster sadece seyirlik şehir turu yapın, ister cennet koylarda demirleyip, pırıl pırıl sulara atlayın. Tercihinize göre seçeceğiniz teknelerle hem eğlenin hem dinlenin hemde doğaya doyun.

Call Center