Antalya, Türkiye'nin en güzel şehirlerinden biri olarak tarihi dokusu, muhteşem doğası, mis gibi havası ile her zaman Türkiye'nin gözbebeğidir. Yaşamak, tatil yapmak ve hatta nefes almak için gidilmesi, görülmesi gereken bir şehir.

Antalya'da Ne Yapılır diye merak ediyorsanız, listemize şöyle bir göz atın. 

1- Denize Girebilir

Şehir merkezinden bile denize girilebilen nadir kentlerden biri olan Antalya'da yine kent merkezine çok yakın olan Konyaaltı veya Lara plajları da muhteşem güzellikleriyle tercih edebileceğiniz yerler olabilir. 

 

 

 

 

2- Çevre İlçeleri Gezebilir
Herbiri için ayrı bir gününüzün olması gerekir. İster tarih meraklısı olun, ister doğal güzelliklerin hayranı; her ikisinide fazlasıyla tatmin edecek yerlere sahip Antalya'da, doğudan batıya ve kuzeye doğru geniş bir yelpazede görebileceğiniz pek çok yer vardır. Bunları; Alanya, Side, Manavgat, Kemer, Kaş, Kekova vb diye sıralayabiliriz.

 

 

 

 

3- Günübirlik Turlara Katılabilir
Dört mevsim turizmin merkezi olan Antalya'da Kaleiçi'nin tarihi dar sokaklarından geçerek yatlimanına inebilir; günlük tekne turlarıyla Antalya'nın meşhur falezlerini görebilirsiniz. Bunun dışında biletantalya.com'un size sunduğu günlük etkinlik biletlerini satın alıp, Antalya Aquarium, Olympos Teleferik, Sandland Kum Heykel müzesi, Aqualand su kayağına gidebilir, dolu dolu bir gün geçirebilirsiniz. 

 

 

 

 

4- Gece Hayatında Eğlenebilir
Oldukça renkli ve çeşitli bir gece hayatına sahip olan Antalya'da, her türlü eğlence anlayışına hitap eden mekan bulabilirsiniz. İster meyhanede felekten bir gece çalmak isteyin, ister diskoda çılgınlar gibi dans etmek ya da bir İngiliz Pub'ında arkadaşlarınızla sohbet etmek veya sabahın ilk ışıklarına kadar eğlence dozu hiç düşmeyen bir gece kulübünde sabahlamak... Hepsi için hem Antalya merkezde hemde Alanya, Kemer gibi çevre ilçelerde bulunan mekanlara gidebilirsiniz.

 

 

 

5- Lezzet Turuna Çıkabilirsiniz

Turunçgiller cenneti olan Antalya, ikliminin verdiği ayrıcalıkla, zengin organik meyve ve sebzeye de sahiptir. Güzel semt pazarlarında ulaşabileceğiniz bu renkli meyve&sebze şölenini mutlaka görmelisiniz. Antalya'nın kendine has tariflerini tatmak için Şişçi Ramazan'da şiş köfte, tahinli piyaz ve tahinli kabak tatlısı, Akdeniz Pastanesi'nde yanık sütlü dondurma, Börekçi Tevfik'te serpme börek yemeden, Antalya'yı görmüş sayılmazsınız.

 

 

 

 

 

Call Center