Yoğun bir haftadan sonra haftasonu sevdiklerinizle geçirebileceğiniz güzel etkinlikler için biletantalya.com olarak sizin için bir liste hazırladık. Haftasonunuzu en iyi şekilde değerlendirmek, kaliteli zaman geçirmek, yeni haftaya dinamik bir şekilde başlamak için motive edici etkinlik listemize bir göz atın. 

1- Kepez Macera Ormanı

"Bir nefes alın" sloganıyla kurulan Kepez Macera Ormanı, Kepez ormanının içinde mis gibi doğasıyla yetişkinler ve çocuklar için hazırladıkları parkurlarıyla, değişik bir deneyim yaşamanız için sizleri bekliyor.

2- Dino Park

Dinazorlar her zaman merak edilen, izlemekten asla sıkılmayacağımız geçmişin izleri olarak yıllardır müzelerde, filmlerde karşımıza çıkan tarih öncesi canlılardır. Dino Park'da bu merakımızı eğlenceli bir yolculuğa çıkarmayı hedeflemiş güzel bir alan. Yetişkinler ve çocuklar için tasarlanmış aktivitelerle, güzel bir gün geçirmeniz için herşey düşünülmüş.

3- Köprülü Kanyon'da Rafting

Hemen hemen bütün listelerimizde önerilmeyi hak eden rafting, hem doğayla iç içe hem de adrenalin dolu bir gün geçirmeniz için ideal. Eğer sakin sessiz bir haftasonu geçirmek isterseniz, Beşkonak'ın muhteşem doğasında dilediğiniz kadar dinlenebilirsiniz.

4- At Çiftliği

Şehrin gürültüsünden kaçmak, doğada kuş sesleri içinde organik bir kahvaltı yapmak, yeterince dinlendikten sonra ata binerek heyecan yaşamak da, bir haftasonu yapılabilecek en güzel aktivitelerden biri olsa gerek. Antalya'da birden çok At çiftliğinde bu deneyimi yaşayabilirsiniz.

5- Likya Yolunda Yolculuk

Likya Yolu dünya çapında bir çok doğa sever meraklısının yürüdüğü 509 km lik bir yürüyüş yolu. 21 etaptan oluşan bu yolun sadece Antalya'da olan kısımlarını haftasonu görebilir, güzel fotoğraflar çekebilir, yolda bir çok gezginle tanışabilir, kamp yapıp doğayı doya doya içinize çekebilirsiniz. 

Call Center