Antalya'da güzel bir günün ve akşamın ardından gece için gidebileceğiniz farklı zevklere hitap eden bir çok mekan sizleri bekliyor. Biz nabzınızı biraz arttırmak için Club önerilerinde bulunmak istiyoruz. Sıcak yaz gecelerinde dünya çapında tanınan DJ'lere ev sahipliği yapan bu Club'larda sabaha kadar dans etmeye ne dersiniz?

1- Aura Club

Kemer'de bulunan Aura gerek Kemer'in gerekse Antalya'nın en hareketli ve yılların eskitemediği bir eğlence mekanı. Özellikle Rusların yoğun ilgisini çeken mekan eğlencede sınır tanımıyor.

2- Club Ceila

Uzun zamandır Antalya gece hayatı denince ilk akla gelen Ceila, hala eski günlerdeki gibi kıpır kıpır. Kendini hep yenileyerek dinamik bir şekilde varlığını muhafaza eden Ceila, kulüp listemizin olmazsa olmazı.

3- Massimo

Antalya'nın en güzel yerlerinden birinde muhteşem manzaraya sahip, Massimo'da değişik tariflerle hazırlanmış kokteyller eşliğinde sınırsız bir eğlenceye hazır olun. 

4- Mention Club

Antalya'da genelde eğlence mekanlarının Lara'da olmasına karşılık, Mention Club Konyaaltı bölgesinde tek olma ayrıcalığını yaşıyor. Konsept partilerle adından söz ettiren club size farklı bir seçenek olabilir.

 

 

 

Call Center