Antalya'da ailenizle, arkadaşlarınızla, sevgilinizle ya da yanlız yapabileceğiniz o kadar çok aktivite var ki biz bunlardan sizin için en ekonomik olanları seçtik. biletantalya.com'un ayrıcalığıyla tüm bu etkinliklere indirimli bilet almanızı sağlıyoruz.

1- Antalya Aquarium

Dünya'nın en büyük tünel akvaryumunda harika bir gün geçirmek için online bilet satın alın, avantajlı olun. Hem kapıda beklemeyin hem de online indirimlerden faydalanın.

2- Chapito

Adrenalin dolu bir gece geçirmek istemez misiniz? Belek'te Show dünyasına yeni bir soluk getiren Chapito ailenizle gidebileceğiniz, hareketli, müzikli, heyecanlı, bir çok duyguyu bir anda yaşatan bir şölen. biletantalya.com ayrıcalığıyla bir gece sizi bekliyor.

3- Olympos Teleferik

Akdeniz'i 2365mt yükseklikte izlemenin zevkini çıkarın. Dünya'nın en uzun ikinci teleferiği olan Olympos Teleferiğe biletantalya.com'un online indirimli fiyatlarından faydalanarak binin. Eşsiz manzarada güzel bir gün geçirin.

4- Dino Park

Çocuklarınız eğlenirken sizin de aynı anda dinlenebileceğiniz, bol oksijenli ender yerlerden biri Dino Park. Avrupa'nın en büyük Dino Parkı'nda eşsiz doğada, eğlenceli bir gün için biletantalya.com'dan ekonomik biletlerinizi alın, avantajlı olun.

5- Peloid Çamur Banyosu

Bol çamurlu, bol dinlenmeli bir gün geçirmeye ne dersiniz? Sizin için hazırlanmış Çamur havuzlarında, doğayı teninizde de hissedin. Huzur dolu, kuş sesleriyle yapacağını bu hafta sonu dinlencesiyle tüm haftaya zinde başlayın. biletantalya.com sizin için yerinizi ayırtmaya hazır.

Call Center