Antalya'da ister arkadaşlarınızla, ister ailenizle, ister yalnız, ister sevgilinizle gece gündüz eğlenebilecek etkinlikler yapabilirsiniz. biletantalya.com da bu konuda size yardımcı olmak çin Antalya'nın en eğlenceleri yerlerine bir tıkla ulaşmanızı sağlıyor. Gündüz bol sulu bir eğlenceden akşam korku evinde unutulmaz bir macera yaşayıp ya da güzel bir show izleyip, gece de çılgınlar gibi dans ederek gününüzü geçirebilirsiniz.

1- Antalya Aqualand

Heyecanlı bir gün geçirmeniz için birbirinden değişik kaydıraklarıyla, yunus balıklarıyla ve eşsiz dağ ve deniz manzarasıyla sizleri bekliyor. Kaydıraklar sizi ve sevdiklerinizi unutulmaz bir gün geçirmeye davet ediyor.

2- Antalya Aquarium

İkinci su dolu eğlencemiz Antalya Aquarium ise dünyanın en büyük tünel Aquarium'u olma özelliğini taşıyor. Özellikle çocukların yoğun ilgisini çeken Aquarium'da, tematik bölümlerde Antalya ve çevresindeki su altı yaşamından örnekler görebilirsiniz. Dilerseniz gezinizi Köpekbalığı besleme saatine denk getirip, heyecan verici bir etkinliği de izleme şansına sahip olabilirsiniz.

3- Beşkonak Köprülü Kanyonu'nda Rafting Heyecanı

Antalya'da adrenalin ve su dolu bir diğer eğlence ise Rafting. 8-10 kişilik botlarda ve rehber eşliğinde oluşturduğunuz takımlarla diğer botlarla kapışmalı bir nehir turu çok eğlenceli olmayı garanti ediyor. Karların erimesiyle yükselen buz gibi ve tertemiz doğal kaynak suyunun üzerinde hem manzaranın tadını çıkaracak hem de bazı alanlarda hızlanan botunuzda adrelanin dolu bir gün geçireceksiniz.

4- Chapito Gösteri Dünyası

Chapito bu yıl 2. sezonunda çok daha sıradışı bir deneyim yaşamanız için hazır. Antalya Belek’te The Land of Legends Theme Park’ın içinde yer alan devasa çadırlarda “Modern Zamanlar Çılgınlığı” adında hafızanıza kazınacak görkemli bir show izleyin. Muhteşem dans gösterileri, çılgın motorsiklet showu, akrobasiler göreceklerinizden sadece bir kaçı. biletantalya.com ayrıcalığıyla online biletlerinizi alın, avantajlı olun.

5- Aktur Lunapark

Çocuklar gibi şendik demek için, eğlenceyi iliklerinize kadar hissetmek için, Lunapark'a gitmeye ne dersiniz? Antalya Aktur Lunapark, Antalya şehir merkezindeki konumuyla ulaşımı çok kolay bir lokasyondadır. Son model ekipmanlarıyla da eğlenmenizi garanti ediyor. İster arkadaşlarınızla gidin, ister çocuklarınızı götürün, çok eğleneceğiniz kesin. Antalya'nın sıcağını unutmamanızı tavsiye eder, akşamları ayrı bir güzel olduğu belirtmek isteriz. 

Call Center