Antalya'da sıcak bir günden sonra, akşam serinliğinde yapılacak bir çok etkinlik vardır. İster ailenizle, ister yalnız bu güzel şehrin her köşesinde yapacak birşeyler bulabilirsiniz. Biz yüzlerce seçenekten bir kaçını sıralayacak olursak;

1- Işıklar Caddesi 

Dönerciler Çarşısından Cender Hotel'e kadar yürüş yapabilirsiniz. Hareketli bir güzergah olan bu yolda bir çok cafe, restaurant, mağaza bulunmaktadır. İsterseniz Karaalioğlu Parkına'da girerek turunuzu genişletebilirsiniz. Akşam yürüyüşleri için ideal bir rotadır.

2- Lara Yolu

Sampi Kavşağından başlayarak Düden Parkına kadar sahil yolunda çok keyifli bir yürüyüş yapabilirsiniz. Bu yol üstünde de pek çok cafe, restaurant mevcuttur. Yorulduğunuzda dinlenebileceğiniz muhteşem parklar da güzel bir akşam geçirmenizi garanti eder.

3- Atatürk Parkı

Konyaaltı caddesinde bulunan Atatürk Parkı akşamları yürüyüş için biraz tenha olsa da burada ki mekanlar, güzel bir akşam geçirmenizi sağlar. Özellikle dolunay gecelerinde mehtabın görüntüsünü izlemek için bile gidilmesi gerekir.

4- Konyaaltı Plajı

Yenilenen yüzüyle muhteşem bir yer haline getirilen Konyaaltı sahil bandı, yürüyüş yapmak, bisiklete binmek, arkadaşlarınızla ya da ailenizle oturup sohbet etmek için harika bir açık hava aktivite alanı.

5- Kent Meydanı

Konyaaltı'nın kalbi konumundaki Kent Meydanı tüm akşam oturup sevdiklerinizle sohbet edebileceğiniz güzel mekanlarla dolu. Çeşitli fuar, konser gibi etkinliklerin de düzenlendiği alan oldukça popüler.

Call Center