Antalya'da güzel bir günün ve akşamın ardından gece için gidebileceğiniz farklı zevklere hitap eden bir çok canlı müzik mekanı sizleri bekliyor. Biz kaliteli müzik dinlyebileceğiniz, en iyi ses ve sahne sistemlerine sahip olan canlı müzik mekanlarını size tanıtmak istiyoruz. Antalya canlı müzik mekanlarına, Antalya konserlerine en kolay biletantalya ile ulaşabilir ve en uygun fiyatlarla giriş biletini alabilirsiniz. 

1- Filika Bar Sahne

Antalya Kaleiçi'nde bulunan Filika Bar Sahne, yenilenen yüzüyle kaliteli müzik ve konserlerin yeni adresi. Güleryüzlü personeli, temiz iç ve dış mekanıyla güzel bir gece geçirmeniz için hazır. Siz de her hafta ünlü sanatçıları ağırlayan Filika Bar Sahneyi takibe alın. En uygun biletlere de biletantalya.com dan ulaşın. 

2- Jolly Joker

Uzun zamandır Antalya gece hayatı ve konser denince ilk akla gelen Jolly Joker, hala eski günlerdeki gibi kıpır kıpır. Kendini hep yenileyerek dinamik bir şekilde varlığını muhafaza eden Jolly Joker en gözde konser alanlarından biri.

3- Tudors Arena

Antalya'nın en güzel konser alanlarından biri de Tudors Arena. Kaleiçinin tam göbeğinde yer alan Tudors, bu güne kadar bir çok konsere ev sahipliği yaptı. 

4- Roadhouse

Antalya'da rock müzik denince ilk akla gelen Roadhouse, çeşitli kaliteli gruplarla hergün canlı müzik performansıyla en çok tercih edilen mekanlardan biri. Antalya Kaleiçinde müzik severlerin vazgeçilmezi!

5- Raven

Antalya'da kaliteli canlı müzik dinleyebileceğiniz sayılı mekanlardan biri de Kaleiçi'nde bulunan Raven. Haftaiçi ve haftasonu çeşitli gruplara ev sahipliği yapan Raven'ın önce bahçesinde oturup soft müziklerle sohbet edebilir sonrasında da 23:30'da iç mekana geçip dans edebilirsiniz.

Call Center