BiletAntalya.com'dan  Acentelere Kazançlı Bir İş Ortaklığı Teklifi

Acenteler BiletAntalya.com ile Daha Çok Satış Yapıp Daha Çok Kazanıyor!
BiletAntalya.com size Antalya'daki tüm eğlence ve tema park biletlerini toptan fiyatlarıyla almanızı ve daha kolay satmanızı sağlar. Böylece hem alırken kazanır hem de satarken rezervasyon operasyon gibi takiplerden kurtulur; tüm iş gücünü BiletAntalya.com'a bırakırsınız.  

Acenteler İçin BiletAntalya.com Neden Çok Daha Ekonomik?
Çünkü BiletAntalya.com biletleri, tedarikçilerden yüksek sayıda ve peşin olarak alır; anlaşmalı acentelerine çok daha iyi fiyatlarla teminat veya kota zorunluluğu olmadan verir. Böylece en düşük maliyeti, yüksek ürün çeşitliliği ile birlikte sağlar.  

Acenteler İçin BiletAntalya.com ile Satış Neden Daha Kolay?
Çünkü BiletAntalya.com'dan aldığınız biletler tüm tedarikçilerin giriş kapısında, otomatik geçerli hale gelir. Yani ayrıca e-mail veya fax ile rezervasyon yapmanız gerekmez. Müşterileriniz, tek bir PNR kodu ile tesise rahatça giriş yapabilir; hiç beklemeden ayrıcalıklı bir hizmet alır.

Acenteler İçin BiletAntalya.com Neden Daha Güvenli?
Çünkü BiletAntalya.com'dan aldığınız biletleri daha geniş zaman aralığında kullanabilir; isterseniz iade edebilir veya açığa alabilirler. BiletAntalya.com biletlerin iadesinde koşulsuz müşteri memnuniyet güvencesi sağlar.

Acenteler BiletAntalya.com ile Nasıl Daha Öne Çıkıyor!
BiletAntalya.com'dan aldığınız ürünleri direkt satabileceğiniz gibi,  kendi sattığınız otel, uçak veya turların yanında ek olarak satabilir; böylece hem ürün çeşitliliğinizi artırıp hem de müşteri memnuniyetinizi yükseltir; rakiplerinizden daha avantajlı hale gelirsiniz.

Acenteyseniz BiletAntalya.com ile Çalışmaya Başlamak Çok Kolay...
Eğer Türsab'a kayıtlı bir acente iseniz aşağıdaki kayıt linkine tıklayarak kayıt olmanız yeterlidir. Yetkili arkadaşlarımız size ulaşıp hem toptan alış için özel kodunuzu hem de web sitenize koymak isterseniz sizin adınıza hazırlanmış olan satış sayfanızın linkini size ulaştıracaktır.
 

Kayıt Olmak İçin Buraya Tıklayınız

 

Call Center