+ 6

The Land of Legends Günlük Giriş

Günlük giriş biletinize Aqualand ve Adventure Land alanlarının kullanımı dahildir. Biletinizi 10:00 - 19:00 saatleri arasında kullanabilirsiniz. Masha ve Koca Ayı eğlence programı her gün Tema Park'ın çeşitli bölgelerinde sizlerle.

Rezervasyon kaydınız 1 gün içinde kullanılabilir.

Tarih Seçimi

Bilet Seçimi

Bilet Tipi
Yetişkin
Çocuk
Toplam Fiyat
Kişi Sayısı
  Standart Bilet
2,100.00
1,680.00
0.00
Toplam Fiyat:  0.00 TRY

Tur Programı

Detaylı Açıklama

Kesintisiz adrenalin ve yüksek heyecanın sizi beklediği Tema Park'ta ;
62 metre yüksekliğindeki Hyper Coaster ile gökyüzüne dokunabilir, Typhoon Coaster ile 43 metre yüksekliğe çıktıktan sonra suyla buluşacağınız bir macera yaşayabilirsiniz.
40'ı aşkın su kaydırağı ve 20'yi aşkın eğlence ünitesi ile Tema Park'ta efsanevi eğlencenin anlamı her an yeniden şekilleniyor. Eğlence, adrenalin ve heyecanın efsanevi adresi The Land of Legends'da her an yeni bir efsanevi deneyim ile tanışırsınız. Her yaştan insana hitap eden benzersiz gösterileri ve etkinlikleri ile The Land of Legends'da siz de kendi efsanenizi keşfedin.
 

Aqualand : Döne döne savrulacağınız Magicone mu yoksa su astronotu olacağınız Space Rocket mi? Tema Park'ın şaşırtan, heyecanlandıran,adrenalin dolu kaydırakları ile eglenceye doyamayacaksınız.

Adventure Land : 62 metre yükseliğindeki Hyper Coasterımız ile gökyüzüne dokunurken 525 metre uzunluğundaki Typhoon Coaster ile suya kavuşacağınız adrenalin dolu bir deneyim yaşayabilirsiniz.
 

Ücrete Dahil Olan Etkinlikler;

 *** Waterfront Kingdom Show

*** Aktif Olan Eğlence Üniteler

*** Aktif Olan Kaydıraklar

*** Masha & Koca Ayı Land of Laughter

Extra Ücretli Etkinlikler; 

*** Yiyecek - İçecek Alanları

*** Emanet Dolapları ve Beach Box

*** Fast Track

*** Cabana

*** Waterfront Kingdom Aktiviteleri

*** Floatrider

MASHA  AND THE BEAR LAND OF LAUGHTER 

Dünyaca ünlü çizgi film karakterleri Maşa ve Koca ayı ile tanışacağınız Masha and The Bear Land of Laughter 'da benzersiz deneyimler sizi bekliyor. Masha ve Koca Ayı ile fotoğraf çektirebilir , Masha ve Koca Ayı'nın çok merak edilen evlerini gezebilir , Masha'nın özel olarak tasarladığı Taxi Boat ile 8 dakika süren eğlenceli bir gezintiye çıkabilir , Masha'nın oyun evinde birbirinden harika hedşyelik eşyalara ulaşabilir , Koca Ayı'nın tren şeklindeki restoranında özel lezzetleri keşfedebilir ve bir çok süpriz deneyim yaşayabilirsiniz. 

ADVENTURE LAND ÜNİTELERİ

HYPER COASTER : Yüksek heyecan ve sınırsız adrenalin yaşayacağınız 62 metre yüksekliğindeki Hyper Coaster ile gökyüzüne dokunacak, hız keyfinizin 115 km'ye varacağı bu macera ile eğlencenin doruklarına çıkacaksınız!
TYPHOON COASTER : 43 metre yüksekliğe çıkıp 86 km hızla suya kavuşacağınız adrenalin dolu bir deneyim için Typhoon Coaster doğru seçim! Hızın, adrenalinin, eğlencenin ve heyecanın buluştuğu bu benzersiz anları hiç unutamayacaksınız.
GALEON : Suya en fazla kaç açıdan bakabilirsiniz? Galeon ile suya, gökyüzüne hatta kendinize bile bambaşka bir açıdan bakacak, tepetaklak bir eğlence ve adrenalini iliklerinize kadar hissedeceksiniz.
SKY FIGHTER : Kemerlerinizi bağlayın, Sky Fighter ile uçuşa geçiyoruz. Adrenalin dolu dakikalar yaşayacağınız bu deneyim eğlenceli bir keşif olacak.
FAMILY COASTER : Döne döne yapacağınız bu adrenalin dolu yolculuğu adeta nostaljik bir trendeymiş gibi yaşayacak, hem çok eğlenecek hem de çok keyif alacaksınız!
TAGADA : Tagada ile heyecandan başınız dönecek. Dengede durmak hiç bu kadar zor ama eğlenceli olmamıştı.
POWER FALL : Heyecan yüksekte yaşanır! Farklı bir deneyim keşfetmek için Power Fall sizi bekliyor.
UP TOWN LOOP : Şekli de kendisi kadar ilginç Up Town Loop ile etrafınıza farklı açılardan bakacak, hem eğlenecek hem heyecan duyacaksınız.
TWISTER : Ayaklarınız Twister ile yerden kesilecek! 9 metre yükseklikteki bu heyecan ve adrenalin dolu tempoyu çok seveceksiniz.
HURRICANE : 360° bir adrenaline hazır mısınız? Sanal gerçeklik ile tempolu bir heyecanı bir araya getiren bu yepyeni eğlence size bambaşka bir deneyim yaşatacak.
FAMILY SWING : Dönme dolabın en eğlenceli, en heyecanlı hali ile Family Swing'te tanışın!
AIR BALLOON RACE : Yukarı ya da aşağı hiç farketmez, Air Balloon Race'in her hareketinde eğlence ve heyecan sizinle olacak.
ROUND THE WORLD : Eğlencenin en sevimli deneyimlerinden biri Round The World minik kahramanlarını bekliyor.
FLYING CARPET : Masal karakteri olmaya hazır mısınız? Flying Carpet'ın renkli atmosferinde eğlenceli dakikalar yaşayacaksınız.
SKY WALKER : Merkezkaç kuvvetine karşı koymaya çalışacağınız adrenalin dolu dakikalar Sky Walker'da sizi bekliyor.
TODDLER : Renkli toplardan oluşan top havuzu Toddler ile minikler eğlenceye atlamanın coşkusunu yaşayacaklar.
5TH DIMENSION : 5D Sinema'da su efektleri de dahil olmak üzere 12'den fazla heyecan verici özel efekt eşliğinde etkileyici bir film deneyimi yaşayın.
 

AQUALAND ÜNİTELERİ

WAVE SHOCK POOL : Sakin sessiz bir okyanusta dinlenmek mi, dalgalarla heyecan yaşamak mı? Wave Shock, aralıklarla yükselen dalgaları ile turkuaz bir eğlence deneyimi sunuyor.
ACTIVITY POOL : Ana havuzumuz olan Activity Pool aynı zamanda özel etkinlikler için de kullanılmaktadır.
INFINITY POOL : Deniz suyu ile dolu cam bir havuzda yüzmenin keyfini çıkarmak isterseniz sizi Infinity Pool'a bekliyoruz.
JACUZI : Bütün yorgunluğunuzu geride bırakacağınız Jakuzi havuzumuz sizlere benzersiz bir deneyim sunacak.

Benzer Etkinlikler

Dolphinland - Yunuslarla Yüzme

Dolphinland - Yunuslarla Yüzme

Waterhill Park

Waterhill Park

Call Center