Olimpos Gökyüzü ve Bilim Festivali 2018

Biletantalya.com olarak yine satış kapanış tarihinden önce tüm online biletleri tükettik. İlgi ve desteğinize teşekkür ederiz.

Rezervasyon kaydınız 1 gün içinde kullanılabilir.

Tarih Seçimi

Tur Programı

Detaylı Açıklama

Türkiye’nin en büyük astronomi platformu Kozmik Anafor‘un gerçekleştirdiği, yine ülkemizin en büyük iki bilim platformu olan Bilimfili ve Evrim Ağacı‘nın destek verdiği, ülkemizin en eğlenceli bilim platformu BNGL‘nin katılımı; Meade Teleskopları Türkiye Distribütörü Astromed‘in etkinlik organizasyonu, Celestron Teleskopları Türkiye Distribütörü Eyüboğlu‘nun sosyal sorumluluk projesine katkı sağladığı Olimpos Gökyüzü ve Bilim Festivali 2018’in katılımcı kayıtları sürüyor. 10 – 11 – 12 – 13 Ağustos‘ta Time Dergisi tarafından mutlaka görülmesi gereken doğa harikaları listesine alınmış olan Antalya Olimpos’ta muhteşem bir doğal çevre içinde gerçekleştirilecek olan Olimpos Gökyüzü ve Bilim Festivali 2018, bugüne kadar ülkemizde gerçekleştirilmiş olan en büyük çaplı sivil bilim organizasyonu. Şimdiye kadar Türkiye’de eşine rastlanmayan ama gelişmiş ülkelerde görmeye alışkın olduğumuz “festival havasında” bir bilim şenliği yaratma düşüncesi ile yola çıkılan organizasyonda Perseid Meteor Yağmuru eşliği altında zengin bir içerik; eğlenceli, keyifli ve bir tatil havasında katılımcılara sunulacak. Prof. Dr. Günay Taş, Prof. Dr. Osman Demircan, Prof. Dr. Talat Saygaç, Doç. Dr. Ozan Ünsalan, Dr. Nazım Kemal Üre ve Tevfik Uyar gibi uzmanlar eşliğinde çok sayıda zengin içerikli sunumun, söyleşinin, atölye çalışmasının, konserlerin ve teleskoplu gökyüzü gözlem etkinliklerinin, Mehmet Ergün, Metin Altundemir, Delil Geyik, Şerif Kürkçüoğlu gibi uzmanlar eşliğinde ise astrofotoğraf çalışmalarının yer alacağı festival için biletler www.biletantalya.com'da 

Başlangıç : 10.08.2018
Bitiş : 13.08.2018

Süre : 3 Gece / 4 Gün

Konaklama
Olimpos Gökyüzü ve Bilim Festivali, 10 Ağustos sabah saat 07:00'da başlayıp, 13 Ağustos sabah 10:30'da sona eren, 3 gün sürecek olan etkinliklerimize katılımınız için sizlere konaklama açısından iki seçenek sunuyor.

 

Kontenjan
Olimpos Gökyüzü ve Bilim Festivali, 400 bilimseverin optimum düzeyde faydalanabileceği şekilde organize edilmiştir.

Çadır alanı kontenjanı: 300 kişi
Bungalov kontenjanı: 100 kişi


Katılım Ücreti
Olimpos Gökyüzü ve Bilim Festivaline katılım ücretlerini belirlerken; tüm gökbilim organizasyonlarından daha iyi imkanlar sunuyor olmamıza rağmen, herkesin katılabilmesini sağlayacak bir ücret belirlemeye gayret edilmiştir.

 

1.Seçenek - Çadır 
Çadır alanı ücreti: Bütün etkinlikler, Kahvaltı ve Akşam yemeği dahil, kişi başı 3 günlük toplam ücret 290 tl.
Konaklama Alanı : Don Kişot -Olimpos / Antalya
Festivalimizin ana kampında yer alan çadır alanımızdan, kendi çadırıyla gelip konaklamak isteyen bilimseverler faydalanabilirler. Çadır alanımız içinde katılımcılarımızın temel ihtiyaçları için tuvalet, lavabo, duş ve havuz yer alıyor. Çadır alanımızda konaklayan tüm bilimsever katılımcılarımızın sabah kahvaltısı ve akşam yemeği ile, gün boyu süren tüm bilimsel etkinliklerdeki ihtiyaçları tarafımızdan karşılanacak.

2. Seçenek - Bungalov 
Bungalov ücreti: Bütün etkinlikler, Kalvaltı ve Akşam yemeği dahil, kişi başı 3 günlük toplam ücret 495 tl.
Konaklama Alanı : Don Kişot -Olimpos / Antalya
Festivalimizin "ana kamp dışında" yer alan bungalovlardan (ağaç ev) daha rahat biçimde konaklamak isteyen bilimseverler faydalanabilir. İki, üç ve dört kişilik olan odalarda, rahat bir yatak, dolap, kendinize ait duş ve tuvalet yer alıyor. Ancak şunu unutmayın, bungalovlarda asla bir otel odası veya pansiyon konforu bulamazsınız. Bu bir TATİL ETKİNLİĞİ DEĞİLDİR, bir bilim etkinliğidir ve Olimpos, "SALAŞ" bir yerdir. Bungalovlarda konaklayan tüm bilimsever katılımcılarımızın sabah kahvaltısı ve akşam yemeği ile, gün boyu süren tüm bilimsel etkinliklerdeki ihtiyaçları tarafımızdan karşılanacak.

Olimpos Gökyüzü Bilim Festivali için biletler, biletantalya.com'da. 

Olimpos Don Kişot Pansiyon'a nasıl gidilir; öğrenmek için lütfen buraya tıklayınız.


 

 


 

Benzer Etkinlikler

Chapito- Adrenalina

Chapito- Adrenalina

Monatik ( 3 Ağustos )

Monatik ( 3 Ağustos )

Oğuzhan Uğur Konseri

Oğuzhan Uğur Konseri

Color Rap Fest

Color Rap Fest

Call Center