+ 5

Kum Heykel Müzesi (Sandland)

10 bin metrekare alanda, yaklaşık 10 bin ton nehir kumu kullanılarak, profesyonel kum heykel sanatçılarının yarattığı "Space Adventure" temalı muhteşem eserler her gün 09:30-19:00 saatleri arasında ziyaret edilebilir. 4-12 yaş çocuk bileti,12-18 yaş öğrenci bileti olarak fiyatlandırılmıştır.

Rezervasyon kaydınız 15 gün içinde kullanılabilir.

Tarih Seçimi

Tur Programı

Detaylı Açıklama

10 bin metrekare alanda, yaklaşık 10 bin ton nehir kumu kullanılarak, dünyanın birçok ülkesinden katılan profesyonel kum heykel sanatçılarının yarattığı muhteşem eserler 1 Haziran itibariyele her gün 09:00-23:00 saatleri arasında ziyaret edilebilir.


Uluslararası Antalya Kum Heykel Festivali (SANDLAND) devasa boyutlarda yüzlerce kum heykelin sergilendiği, alan genişliği, katılan sanatçı sayısı ve kullanılan kum miktarı gibi özellikleriyle dünyanın en büyük kum heykel etkinlikleri arasında yer almaktadır. Gündüz ve gece ziyaret edilebileceğiniz bu eşsiz sergi alanı yediden yetmişe tüm ziyaretçileri unutamayacakları bir yolculuğa çıkarıyor. Dünyada ilk kez kullanılan led aydınlatma sistemi ile geceleri ışıklandırılan devasa boyuttaki heykeller ve tema çerçevesinde yayınlanan otantik müzik yayınıyla sergi adeta masalsı bir havaya bürünüyor. Merak edenler kafeteryada yer alan dev led ekranda heykellerin yapım aşamalarının gösterildiği sinevizyon gösterimi yapılıyor. Çocuklar için özel olarak oluşturulan Sihirli Kum Kale’de minik ziyaretçilere ilk kum heykel yapım tecrübelerini yaşama fırsatı sunuluyor. 

2022 Teması SPACE ADVENTURE ,biletinizi Biletantalya.com'dan alın, avantajlı olun.

Kum Heykel Müzesi'ne nasıl gidilir, öğrenmek için lütfen buraya tıklayınız.

 

Benzer Etkinlikler

Kum Heykel Müzesi (Sandland)

Kum Heykel Müzesi (Sandland)

Call Center